052-7238222
 
מטבחי חוץ
בית עץ וצימרים
דק עץ
סאונה יבשה
מדרגות
מחסן גינה
ריהוט גן
אדניות
גדרות
איכות חיים, למה אנחנו מתכוונים?
איכות החיים בבית עץ היא ברמה אחרת לגמרי. העץ פועל עלינו במגוון רחב של תחומים: הוא מרגיע ומשחרר אותנו, מעלה לנו את רמת הבריאות הכללית ותורם לאווירת שמחה בבית. בבית עץ לא תרגישו את הרגשת המחנק שקיימת בבתים קונבציונלים, גם אם החלונות סגורים במשך כל היום.
אין רטיבות, פטריות ועובש מאחורי הארונות בגלל התכונות והמבנה של קורות העץ המאפשר מעבר אוויר דרכו  (דומה לתהליך נשימה) ולכן הבית נשאר יבש ונשמר לאורך שנים רבות.

אסתטיקה
אי אפשר להתעלם מהיופי שהטבע מציע לנו:
הטקסטורה המרהיבה והמרקם של קורות העץ, התחושה הנעימה של חמימות ורוגע שהעץ עושה לנו לא דומה לשום חומר אחר.

בנייה אקולוגית
עץ עומד בכל הדרישות המקובלות בבנייה סטנדרטית ומתאים לדרישות התפיסה האקולוגית הרווחת בעשור האחרון - בנייה ירוקה, השומרת על הסביבה. אף לא אחד מחומרי הגלם שבשימוש כיום לאיכול לשמש חיקוי לעץ ולמיקרו-אקלים של בית עץ לוגים טבעי.
עמידות בפני רעידות אדמה ותזוזות ססמיות; בנייה ללא מסמרים: קורות העץ בנויות מקבוצות סיבים לאורך, דבר המקנה לו גמישות וחוזק רב. שיטת הבנייה היחודית שנקראת לוגים - שימוש בקורות עץ מלא ללא מסמרים וברגים, מקנה לבית העץעמידות בשינויי מזג האוויר, בתזוזות ססמיות וברעידות אדמה בחוזק של עד 9 בסולם ריכטר ואף מעט יותר.

מהירות ואיכות
תהליך ייצור בתי לוגים והבנייה של בית העץ הוא מהיר ואיכותי ביותר.בנייה בעץ מהירה יותר מבנייה רגילה - ניתן להקים קיט מבנה לוגים שלם תוך מספר שבועות, השלמת בנייה עד גמר תוך חודשים ספורים.

תחזוקה פשוטה ועמידות ממושכת
תחזוקת בית עץ היא פשוטה מאוד ומצריכה צביעה חיצונית אחת לשלוש עד חמש שנים. ניתן לצבוע בצבעים אטומים השומרים על העץ כ-15 שנה, אבל בישראל אוהבים צבעים בגווני עץ, שאותם צריך לחדש בתכיפות רבה יותר. ניתן לצפות את הבית בטיח רגיל או צבעוני ועדיין לשמור בתוך הבית על האווירה והיתרונות של בית עץ.

בידוד תרמי ואקוסטי
בית עץ מלוגים הוא הבחירה המושלמת לבידוד במזג אוויר חם בקיץ וקר בחורף, שכן לעץ תכונות בידוד תרמיות ואקוסטיות מעולות.
עם זאת, יש לציין כי קירות העץ הם לא הפרמטר היחיד בבידוד. כמו בכל בית, גם כשמדובר בבתי עץ יש לקחת בחשבון את התקנים הדרושים לבידוד של רצפות, תקרות, גגות רעפים ושימוש בסוג הדלתות והחלונות המתאימים.

עלות זולה יחסית
עלויות הבנייה בעץ משתנות מבחינת גודל הפרויקט, עובי הלוג, גובה הקירות, חלוקת החדרים, סוג הרצפה - עץ או קרמיקה, ייחודיות הפרויקט ורמת הגימור. אם מדובר בפרויקט סטנדרטי, בלי אלמנטים מיוחדים, העלות תהיה זולה יותר ממבנה בטון.

שילוב עץ וחומרים אחרים - השילוב הקסום
בבנייה בעץ אפשר לשלב מגוון רחב שלחומרים, כגון ברזל, אבן, זכוכית ובטון. סוג העץ שמשתמשים בו בדרך כלל הוא אשוח ו/או אורן פיני (והם גם המומלצים ביותר). אפשר להשתמש גם בסוגים אחרים, אבל הכול, כמובן, תלוי בתקציב. את הדלתות והחלונות ניתן לעשות ממגוון החומרים הקיימים בשוק כמו אלומיניום, זכוכית, ברזל, עץ ועץ עם אלומיניום. ההמלצה שלנו היא ללכת על חלונות מעץ.
את גג הבית אפשר לבנות מכל סוגי הרעפים והשינגלס הקיימים בשוק.
עיצוב הבית נעשה לפי רצון הלקוח ודמיונו, וכמעט שאין הגבלות מבחינת הבנייה.
הבית שתקבלו בסוף התהליך יהיה לא רק עמיד, חזק, מוגן וידידותי לסביבה, אלא גם מרהיב וקסום.
אז... אם חשבתם לתומכם שבתי עץ לא מתאימים לאקלים הים תיכוני, שהם לא חזקים מספיק ושהמחיר שלהם מרקיע שחקים – כעת אתם מבינים קצת יותר.

מבנים הבנויים בשיטת הלוגים מקורות עץ מלא עמידים לאורך מאות שנים, יש להם איכויות בידוד מעולות, התחזוקה שלהם פשוטה ביותר ומחירם לעתים זול יותר מבנייה באבן ובבטון. ולא שכחנו... יופיים משגע

חייגו 0527238222

מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר
 
שם
טלפון
אימייל
הערות
 
 
ריהוט גן
בתי עץ
פרגולות
דקים
טלפון: 04-9952691
נייד: 052-7238222
פקס: 04-9873774
מייל: q.timber.t@gmail.com
בניית אתרים